GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Teservis 6161290
nr 616 1290
Teservis
ca. 20 delar. Wedgwood, 'Napoleon Ivy', smärre skador + lagning
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 december 2009
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr